Skip to main content

Pievienojies universitātes Lielisko līgai

LLU Lieliskie11. un 18. septembrī plkst. 16.30 Latvijas Lauksaimniecības universitātes (Lielā iela 2) 182. telpā uz pirmo tikšanos aicināti studenti, kuri vēlas pievienoties LLU Lielisko līgai, kas ir brīvprātīga radošo un talantīgo studentu kustība, kā misija ir aktīvi popularizēt un atbalstīt LLU.

Lielisko līgā katru gadu apvienojas aktīvi, radoši un komunikabli studenti, lai sniegtu atbalstu universitātes popularizēšanas pasākumos, kā arī sniegtu informāciju topošajiem studentiem par karjeras iespējām viņu izvēlētajā studiju virzienā.

Universitātes Lielisko līgas komandā ir gan savas fakultātes patrioti, gan sportisti, gan dejotāji, gan stipendiju laureāti, gan maģistranti, gan sarkanā diploma absolventi. Komandā pulcējas visdažādākie studenti, bet devīze visiem viena: "Jo vairāk mēs darām, jo vairāk mēs varam izdarīt".

Iepriekšējo gadu dalībnieki par Lielisko līgu stāsta:


Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes (ESAF) studente Laura Indriksone"Par LLU Lielisko līgas komandas biedru kļuvu pateicoties tieši LLU Pirmkursnieka ceļvedim, izlasot sapratu, ka tieši šī būs vieta, kur lieliski pavadīt brīvo laiku pēc studijām. LLU Lieliskie man ir palīdzējuši kļūt atvērtākai un komunikablākai. Esmu iepazinusi ļoti daudz lieliskus un labsirdīgus cilvēkus no dažādām fakultātēm, kas palīdzēja aktīvāk iesaistīties LLU studentu dzīvē. Studentiem šī būtu vieta, kur kļūt par aktīviem, pozitīviem un motivētiem studentiem. Iegūt jaunus draugus un aktīvi pavadīt studiju gadus."


Tehniskās fakultātes studente Monika Oļeha: "LLU Lielisko līga ir kā otrās mājas, kur tevi vienmēr sagaidīs ar atplestām rokām, protams, neiztikt bez siltas tējas vai kafijas, kā arī našķiem. Lielisko līga ir tieši tik lieliska, jo tajā tiek sniegta iespēja saliedēties, atrast draugus no astoņām LLU fakultātēm. Kopīgiem izbraucieni un piedzīvojumi ļauj pilnveidot sevi, dod iespēju uzlabot savas komunikācijas prasmes un vienmēr nodrošina to, ka laiks tiks pavadīts jautri. Ja vēl neesi pārliecināts kļūt par līgas komandas biedru, tad atceries to, ka saņemsi sev papildus karmas punktus par katru, kuru ievirzīsi uz īstā studiju ceļa LLU."


Lauksaimniecības fakultātes studente Lāsma Zelča: "Lielisko līgā esmu ļoti neilgi, bet jau jūtos kā savējais. Lielisko komandā ir reāli lieliski cilvēki un draugi. Būt lielisko starpā ir piedzīvojums, kas aizved pārsteidzošos ceļos. Vislabākais, ko sniedz šī pieredze - dalība dažādos pasākumos un jaunu cilvēku iepazīšana. Šī ir iespēja izpaust savas stiprās puses, iegūt jaunus draugus un attīstīt savu personību."


Tehniskās fakultātes studente Līga Šapale: "Komanda ar savu skaņu, garšu un smaržu. Piedzīvojumi un stāsti, atbalsts un palīdzība grūtos brīžos no kolektīva. Viss šis ir tikai mazumiņš, ko iegūsti LLU Lielisko līgā. Kolektīva darbs, idejas un sapņi, celt un laistīt augstskolas nākotni un reputāciju, lai to padarītu lielisku. Kas zina, kur mani šis lieliskais piedzīvojums vedīs turpmāk, bet es zinu, ka šis piedzīvojums būs tas, kuru es atcerēšos arī vecumdienās. Lieliskam būt ir vienkārši!”


Meža fakultātes Alise Bleive studente: "Lielisko līga nenozīmē tikai plašāku studiju iespēju izzināšanu LLU vai arī prezentācijas prasmju piekopšanu, tas ir kas vairāk - tie ir cilvēki ar, kuriem gribas sasveicināties, atrodoties otrpus ielas, kā arī iespēja jauki un lietderīgi pavadīt ārpusstudiju laiku. Katru reizi, kad runāju ar topošo studentu, mani pārņem lepnums, jo sāku izjust savu īsteno piederību šai universitātei."

Submitted on: Tue, 09/17/2019 - 10:56