Skip to main content

LLU Lieliskie

LLULLU Lieliskie ir brīvprātīga radošo un talantīgo studentu kustība, kuras misija ir popularizēt un atbalstīt Latvijas Lauksaimniecības universitāti. Lielisko komanda pulcē studentus no visas Latvijas – savas fakultātes un universitātes patriotus, sportistus, dejotājus, mūziķus, stipendiju laureātus, maģistrantus. LLU Lielisko komanda  katru gadu piedalās starptautiskajā izglītības izstādē “Skola” un karjeras dienās Latvijas skolās. Pievienojoties universitātes Lielisko komandai, tu kļūsti par LLU vēstnesis visā Latvijā!

Ko mēs darām?

  • Iepazīstinām topošos studentus ar plašo LLU studiju programmu piedāvājumu, karjeras iespējām pēc augstskolas absolvēšanas un ārpusstudiju aktivitātēm Jelgavā.
  • Piedalāmies izglītības izstādēs un karjeras dienās.
  • Stāstām savu pozitīvo pieredzi topošajiem studentiem.
  • Attīstām savas komunikācijas prasmes.
  • Aktīvi līdzdarbojamies dažādās LLU kampaņās un aktivitātēs.

Iepriekšējo gadu dalībnieki par Lielisko līgu stāsta:


Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes (ESAF) studente Laura Indriksone: "Par LLU Lielisko līgas komandas biedru kļuvu pateicoties tieši LLU Pirmkursnieka ceļvedim, izlasot sapratu, ka tieši šī būs vieta, kur lieliski pavadīt brīvo laiku pēc studijām. LLU Lieliskie man ir palīdzējuši kļūt atvērtākai un komunikablākai. Esmu iepazinusi ļoti daudz lieliskus un labsirdīgus cilvēkus no dažādām fakultātēm, kas palīdzēja aktīvāk iesaistīties LLU studentu dzīvē. Studentiem šī būtu vieta, kur kļūt par aktīviem, pozitīviem un motivētiem studentiem. Iegūt jaunus draugus un aktīvi pavadīt studiju gadus."


Tehniskās fakultātes studente Monika Oļeha: "LLU Lielisko līga ir kā otrās mājas, kur tevi vienmēr sagaidīs ar atplestām rokām, protams, neiztikt bez siltas tējas vai kafijas, kā arī našķiem. Lielisko līga ir tieši tik lieliska, jo tajā tiek sniegta iespēja saliedēties, atrast draugus no astoņām LLU fakultātēm. Kopīgiem izbraucieni un piedzīvojumi ļauj pilnveidot sevi, dod iespēju uzlabot savas komunikācijas prasmes un vienmēr nodrošina to, ka laiks tiks pavadīts jautri. Ja vēl neesi pārliecināts kļūt par līgas komandas biedru, tad atceries to, ka saņemsi sev papildus karmas punktus par katru, kuru ievirzīsi uz īstā studiju ceļa LLU."


Lauksaimniecības fakultātes studente Lāsma Zelča: "Lielisko līgā esmu ļoti neilgi, bet jau jūtos kā savējais. Lielisko komandā ir reāli lieliski cilvēki un draugi. Būt lielisko starpā ir piedzīvojums, kas aizved pārsteidzošos ceļos. Vislabākais, ko sniedz šī pieredze - dalība dažādos pasākumos un jaunu cilvēku iepazīšana. Šī ir iespēja izpaust savas stiprās puses, iegūt jaunus draugus un attīstīt savu personību."


Tehniskās fakultātes studente Līga Šapale: "Komanda ar savu skaņu, garšu un smaržu. Piedzīvojumi un stāsti, atbalsts un palīdzība grūtos brīžos no kolektīva. Viss šis ir tikai mazumiņš, ko iegūsti LLU Lielisko līgā. Kolektīva darbs, idejas un sapņi, celt un laistīt augstskolas nākotni un reputāciju, lai to padarītu lielisku. Kas zina, kur mani šis lieliskais piedzīvojums vedīs turpmāk, bet es zinu, ka šis piedzīvojums būs tas, kuru es atcerēšos arī vecumdienās. Lieliskam būt ir vienkārši!”


Meža fakultātes Alise Bleive studente: "Lielisko līga nenozīmē tikai plašāku studiju iespēju izzināšanu LLU vai arī prezentācijas prasmju piekopšanu, tas ir, kas vairāk - tie ir cilvēki ar, kuriem gribas sasveicināties, atrodoties otrpus ielas, kā arī iespēja jauki un lietderīgi pavadīt ārpusstudiju laiku. Katru reizi, kad runāju ar topošo studentu, mani pārņem lepnums, jo sāku izjust savu īsteno piederību šai universitātei."


LLU MC


Vairāk informācijas: Zane Zeltiņa, tālrunis: 63005715., e-pasts: karjera@llu.lv.

instagram icona @llulieliskie