Skip to main content

LLU kopā ar programmu "Piens un augļi skolai" piedalās ZZČ "Ģimenes kausā"

Latvijas Lauksaimniecības universitātes studenti 15. maijā programmas “Piens un augļi skolai” ietvaros piedalījās ZZ Čempionāta “Ģimenes kausā”, kurā dalībnieki no visas Latvijas varēja pavadīta aktīvu un aizraujošu dienu kopā, stiprinot savu ģimenes komandu. Spēle norisinājās 10 Latvijas pilsētās – Alūksnē, Aizkrauklē, Valmierā, Salacgrīvā, Rīgā, Talsos, Pāvilostā, Saldū, Jelgavā un Preiļos. Galvenā balva -  2000 EUR kopīgiem ģimenes vasaras piedzīvojumiem, tika izlozēta starp visiem dalībniekiem, kas piedalījās ZZ Čempionāta Ģimenes kausā.

Programmas “Piens un augļi skolai” kontrolpunktā dalībnieki pārbaudīja savas zināšanas vairākos jautājumos gan par veselīgu uzturu, gan vitamīniem, gan arī Latvijas Lauksaimniecības universitāti.  Tāpat LLU studenti rūpējās, lai komandas saņemtu jauku pārsteigumu – speciālas aukstumu uzturošas papīra somiņas, kas lieti noderēs komandu vasaras piedzīvojumos, ar Saldus pārtikas kombināta dabīgo sulu konfektēm un dažādiem suvenīriem no Programmas “Piens un augļi skolai”. 

Komandām tika piedāvāts apmeklēt zemnieku saimniecības, lai gūtu priekšstatu par tajās audzētajiem labumiem – dārzeņiem un augļiem, piedāvātu ieskatīties saimniecību ikdienā un sasveicinātos ar mājdzīvniekiem. Šie kontrolpunkti tika veidoti sadarbība ar zemnieku saimniecību “Kurzemnieki” no Talsiem, “Ragāres” no Skrīveriem, “Granberry” no Valmieras un “Ziķi” no Saldus. Paldies par atsaucību!

Paldies par atbalstu Latvijas Lauku atbalsta dienestam, Saldus pārtikas kombinātam un Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentiem!

Submitted on: Wed, 05/19/2021 - 11:54